O nas


W 1989 roku firmę założył Bogdan Madziewicz dokładając do dotychczasowej działalności zakładu kamieniarskiego budowę kominków. Już we wcześniejszych latach budował kominki otwarte z pomocą swojego syna.

Pierwszą ekspozycję kominków około 4-5 modeli firma prezentowała w salonie domu w którym mieszkał właściciel wraz z rodziną. W krótkim czasie budowa kominków stała się głównym zajęciem. Od początku cały proces projektowania , obróbki kamienia i montażu był wykonywany w zakładzie w Łubnianach.

W 1999 roku firma przeniosła się do zakupionego obiektu w Łubnianach o łącznej powierzchni 1000 m2 w którym do dzisiaj mieści się ekspozycja, biura i zakład produkcyjny.

Od 2009 roku firmę prowadzi żona Bogdana Madziewicza wraz z synem Przemysławem . Firma obecnie zajmuje się importem i dystrybucją techniki kominkowej , działalnością produkcyjną i usługową w branży kominkowej i kamieniarskiej.

W roku 2011 Przemysław Madziewicz uzyskał dyplom mistrzowski w zawodzie zdun.

Firma Łubniańskie kominki do dzisiaj posiada jeden z największych w Polsce salonów z ekspozycją kominów i pieców. Firma posiada również własny skład kamienia. Dużym atutem firmy są usługi projektowe , kompleksowość oraz 30-letnie doświadczenie.

Od początku naszą misją było indywidualne podejście do każdego klienta i dbałość o najwyższą jakość naszych usług.

Social Media
Przydatne linki
JOTUL PLSCAN PLATRA PL